tr Turkish
X
Blog - Marsi Plastik - Tek Kullanımlık Marpuç

Tek Kullanımlık Marpuç Faydaları – Kullan At Marpuç

Tek Kullanımlık Marpuç Faydaları

Kullan At Marpuç – Tek Kullanımlık Marpuç

Nargile içerken kullanılan nargile marpuçlarından, Hepatit, Tüberkiloz, Hermes vs. gibi çok çeşitli bulaşıcıhastalığın yayılma tehlikesi en üst seviyededir.

Ortak kullanımda, ‘SİPSİ’ tabir edilen değiştirilebilir ağızlıklar Kullanmak çözüm değil. Çünkü onlarca kişinin nefes alıp vermesinden dolayı Marpuçun içindeki ve duvarlarında bir mikrop ve bakteri oluşur ve salonum yoluyla bir kişiden, diğer bir kişiye hastalık bulaşır.

Normal nargile hortumu kullandın izde her defa mutlaka sizden önce hortumu kullanan kişi içtiğinizden farklı bir aroma içtiyse o aroma mutlaka hortumda kalır ve içtiğiniz aromanın gerçek tadını çok azaltır.

Normal nargile hortumu eskidikçe zamanla tıkanır ve nargileden gelen tadın akıcılığını yavaşlatır tek kullanımlık marpucu kullanarak içtiğiniz nargilenin gerçek tadını her zaman çok akıcı bir şekilde hissedeceksiniz.

Kullan at marpuçlar sağlıklı ve keyifle nargile içmenizi sağlıyacak ve sizin kafanızdaki tüm soru işaretlerini kaldıracak.

Tek Kullanımlık Marpuç – Kullan At Marpuç

Nargilenin Tarihi – Tek Kullanımlık Marpuç

Nargile Tarihi – Tek Kullanımlık Marpuç

NargileBalkanlarOrta Doğu ve Güney Asya‘ya özgü geleneksel bir tütün içme aracıdır. Kullanıcının bir hortum aracılığıyla sudan geçerek süzülen dumanı içine çekmesini sağlayan bir düzenek olan nargile, içim şekli ve adabı, yüzlerce yılda oluşmuş kullanım geleneği ile basit bir aletten fazlasını ifade etmekte olup, doğu kültürünün bir parçası haline gelmiştir.

Tek Kullanımlık Marpuç – Kullan At Marpuç

Kaynak: https://tr.wikipedia.org/wiki/Nargile