Hakkımızda

Hakkımızda

Marsi Plastik şirketimiz, plastik sektörü alanında sizlere en güvenilir hizmeti verebilecek firmalardan olup iş yerimiz İstanbul’dadır. Başakşehir’de yer alan firmamızda tek kullanımlık ve kullan at modelinde sınırsız şekilde tercih edilebilinecek özel marpuç modelleri ile sizlerin karşısındayız. Verdiğimiz bu hizmet ile siz değerli müşterilerimizin bu konudaki taleplerinizi alarak ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere sizlere çalışmaktayız. Firmamız ve ekibimiz olarak yıllardır aynı heves ile devam ederek çalıştığımız kurumumuz Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, İngiltere, Almanya, Belçika gibi birçok ülke ile ihracat anlaşmasına sahip olmakla birlikte toplamda on üç ülke ile ihracat çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Marsi plastik olarak uzun yıllardan beri kendimizi bu alanda geliştirmek ile birlikte yurt içi ve yurt dışı bayiliklerimiz ile de sizlere hizmet vermiş bulunuyoruz.

Ürünlerimiz arasında Marsi Hookah Factory adı altında temiz ve hijyenik olarak kullan at marpuçlar tasarlayarak sizlerin keyifle nargilenizi içerken bu ürünleri kullanabileceğinizi düşündük. Nargilenizi içerken hem hijyenik anlamda hem de keyif vermesi bakımından tasarladığımız kullan at modeller ile karşınızdayız. Uzun süre sonra tıkanan nargilelere son verebilmek için son derece öz veriyle düşündüğümüz bu projeye göz atmanızı tavsiye ederiz. Tek kullanımlık marpuç ile birlikte nargilelerinizi daha keyifli hale getirdik. Bununla ilgili siz değerli müşterilerimiz için sınırsız renk seçenekleri tasarladık. Bunun yanı sıra ürünlerimize özellik katmak için kristal tek kullanımlık marpuç, cam görünümlü marpuç, cam görünümlü kristal marpuç gibi birçok özel ürünleri karşınıza getirdik. Bunun yanı sıra tek kullanımlık marpucu baskı yapılabilinecek dizayn verdikten sonra buna uygun hale getirdik.

Alanındaki son model ürünlerimiz ve güncel yaklaşımlarımız ile Marsi Plastik olarak sizler için son derece heyecanlı ve disiplinli bir şekilde çalışıyoruz. Hem klasik hem de özel tarzdaki modellerimiz ile sizlerin konforunu bu alanda sağlamak için Marsi Plastik olarak her geçen gün daha çok çalışıyoruz. Plastik sektöründeki alanında önde gelen bu yenilikler ve modellerimizle, kendimizden emin bir şekilde ilerlemekteyiz. Sizler de dünyanın en kaliteli nargile ürünlerine göz atmak ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız internet sitemizi ziyaret edebilir, ürünlerimize, çalışmalarımıza, anlaşmalı olduğumuz ülkelere, vizyon ve misyonumuza bakabilirsiniz. Ürünlerimize ait görsellerin detaylarını galeri sekmesinden görebilirsiniz.

Yurt içi ve yurt dışı bayiliklerimizden biri ile anlaşma kurabilmek ve bayilik almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Tek kullanımlık-kullan at marpuç modellerimizin üretimini sizler için ekibimiz ile ürettik, karşınıza sunuyoruz. Bizler, sizler için her gün daha çok çalışıyor; sizlere daha kaliteli ve iyi hizmeti sunabilmek için ekibimizle birlikte faaliyetlerimize aynı hızda devam ediyoruz. Vizyonumuz, Marsi Plastik Firmamız olarak her daim sağlıklı, hijyenik ve kaliteli ürünlerin devamlılığını sağlamaktır. Firmamız olarak bizleri yıllarca tercih ettiğiniz için siz değerli müşterilerimize teşekkür ediyoruz.

Misyonumuz

Daha çok çalışarak kaliteli ve hizmette daha iyi tek kullanımlık marpuç üretici olmak için çabalıyoruz.

Vizyonumuz

Marsi Plastik olarak vizyonumuz her daim sağlıklı ve kaliteli ürünlerin devamlılığını sağlamak.